Nikolina Pišek – tjeralica

Nikolina PisekVoditeljica Nove TV Nikolina Pišek neugodno se iznenadila kada je zadržana na graničnom prijelazu Bajakovo na ispitivanju jer je za njom raspisana tjeralica zbog grijeha od prije dvije godine.

Poznatu TV-voditeljicu hrvatska policija izgleda nikako nije mogla locirati, pa je za njom raspisala tjeralicu. Dramatičnoj atmosferi na granici svakako je pridonijelo i to što ni sama Nikolina, a još manje policajci koji su je zaustavili, nisu imali pojma o čemu se radi. Dok u sustavu nisu našli da je tjeralica raspisana zbog jednog prometnog prekršaja, točnije pogrešnog uključivanja u promet, od prije dvije godine, gledali su atraktivnu voditeljicu kao da je prava kriminalka.

Nakon svega Nikolinicu su upozorili da mora otići na prekršajni sud ako želi napustiti Hrvatsku. Što je svakako trebala jer večeras kreće emisija Operacija trijumf koja se snima u Srbiji, a u kojoj Pišekica ima suvoditeljsko mjesto.

Tags: , ,

Leave a Reply

You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>